Strona główna
Ciekawostki
Tutaj jesteś
Ciekawostki

Pomysły na prezenty

Data publikacji 20 października 2019


Często kupienie prezentu mężczyźnie sprawia nie lada problem. A okazji mamy wiele: urodziny, imieniny, gwiazdka i tym podobne. Poniżej przedstawiam kilka bardzo uniwersalnych pomysłów, które na pewno sprawdzą się w przypadku oczekiwanych i mniej spodziewanych okazji.

Uniwersalne prezenty

Skrzynka z narzędziami – wielu mężczyzn uwielbia majsterkować, a nawet jeśli nie lubią tego robić, często są do tego niejako zmuszeni przez damską część rodziny. Nawet, jeśli nasz solenizant na co dzień do większych usterek woli wezwać fachowca, to z mniejszymi naprawami bez problemu poradzi sobie dzięki podręcznej skrzynce z podstawowymi narzędziami.
Dobra kawa lub herbata – idealny pomysł na prezent dosłownie na ostatnią chwilę. W zależności od tego, czy pan jest kawoszem, czy preferuje raczej herbatę, możemy mu sprawić paczkę dobrego, elegancko zapakowanego napoju. W tej chwili popularne są również zestawy z filiżankami lub kubkami, które uświetniają tego typu upominek.

Inne prezenty

Alkohol – jeśli znamy preferencje obdarowanego względem alkoholu, to mamy właściwie nieograniczone pole do popisu. Sklepowe półki wręcz uginają się od różnego rodzaju trunków, w finezyjnych butelkach i przeróżnych smakach. W Internecie można natknąć się również na alkohole podane w specjalnych opakowaniach, nierzadko z możliwością wygrawerowania odpowiedniego tekstu. Jeżeli tylko obdarowany jest pełnoletni, może się to okazać bardzo ciekawym pomysłem.
Elektroniczna maszynka do golenia – biorąc pod uwagę fakt, że każdy pan, w mniejszym lub większym stopniu, boryka się z zarostem, zakup maszynki to bardzo dobra inicjatywa. Nawet, jeżeli mężczyzna preferuje długą brodę, zazwyczaj również dba o jej odpowiedni kształt i formę. Na rynku można znaleźć maszynki, które zawierają wiele wymiennych końcówek dostosowanych do indywidualnych potrzeb posiadacza. W ten sposób można radzić sobie nie tylko z zarostem, ale również fryzurą na głowie.
5. Czytnik e-booków – dla miłośników książek taki gadżet będzie wymarzonym prezentem. Czytnik może pomieścić w sobie kilkaset książek, mając rozmiar i wagę zaledwie jednej. Dla panów, którzy w przeciwieństwie do kobiet nie lubią nosić przy sobie zbyt wiele, taka forma może się okazać strzałem w dziesiątkę. Dodatkowo nierzadko elektroniczne książki są tańsze od tych tradycyjnych, co przynosi obdarowanemu długofalową korzyść.
To tylko kilka pomysłów na prezenty dla panów. Należy pamiętać, że dobry prezent nie zawsze musi kosztować majątek – tak naprawdę największe znaczenie ma pamięć, chęci i dobre intencje.

pozycjonowanie strony

Redakcja isms.pl

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?