Strona główna
Ciekawostki
Tutaj jesteś
Ciekawostki

Jak najłatwiej spersonalizować swój nowy telefon?

Data publikacji 12 marca 2020

Nie każdy lubi, gdy jego nowy telefon w najmniejszym stopniu nie różni się od tysięcy innych urządzeń tej samej serii. Gdy stawiasz na indywidualizm, ale nie chcesz ingerować w oryginalną obudowę urządzenia, najlepszym sposobem na jego personalizację jest zakup kolorowego etui. W serwisie caseroom.pl takie etui możesz nawet zaprojektować z własnych, samodzielnie wykonanych fotografii. Jak to zrobić?

Etui z kolorowym nadrukiem

Kolorowe grafiki zdobią dziś powierzchnie różnego rodzaju przedmiotów wykonanych z wielu różnych materiałów. Dzięki nowoczesnym technologiom poligraficznym są one nie tylko trwałe, ale i bardzo szczegółowe. Co więcej, nowe technologie dają również możliwość przygotowania nadruków zaprojektowanych indywidualnie, na przykład ze zdjęć w formacie cyfrowym. Serwis internetowy caseroom.pl zapewnia dostęp do kreatora etui, który pozwala umieścić na powierzchni wcześniej wybranego pokrowca dowolnego rodzaju zdjęcie, a nawet kilka różnych fotografii – w takiej sytuacji trzeba skorzystać z szablonu, który dzieli całą powierzchnię pokrowca na kilka mniejszych fragmentów, na które nanosimy wcześniej wybrane zdjęcia. Wgrane fotografie są automatycznie skalowane do rozmiaru etui, nie tracą przy tym na jakości. Wciąż są bardzo wyraźne i kolorowe. Kreator daje również możliwość umieszczenia na etui dowolnego rodzaju napisu. Można ustawić jego kolor, czcionkę i rozmiar.

Inne rodzaje etui

Kolorowe etui ozdobione wybraną przez siebie grafiką lub samodzielnie wykonaną fotografią nie wyczerpują możliwości personalizacji telefonu. W sprzedaży znajdziemy również wiele innych pokrowców, dzięki którym możemy wyróżnić swój nowy telefon na tle urządzeń tej samej serii. Przykładem są oryginalne etui drewniane, które można ozdobić atrakcyjnym grawerem czy ręcznie wykonane pokrowce skórzane dostępne w bogatym wyborze kolorów i przyjemnych w dotyku faktur. Kreator etui, zwłaszcza jeśli do ozdobienia pokrowca wykorzystamy własną fotografię, gwarantuje jednak możliwość stworzenia naprawdę niepowtarzalnego etui, którego nie będzie miał nikt inny.

Serwisy zapewniające możliwość tworzenia własnych etui, takie jak caseroom.pl to doskonały wybór dla tych wszystkich osób, które preferują sylikonowe i kolorowe pokrowce. Samodzielnie zaprojektowane etui sylikonowe od razu rzucają się w oczy, są niedrogie i trwałe. Zapewniają przy tym duży komfort codziennej obsługi telefonu, minimalizują ryzyko porysowania jego obudowy i dość skutecznie chronią przed poważniejszymi uszkodzeniami, gdy telefon wyślizgnie się z dłoni.

Jak otworzyć plik XML?

Redakcja isms.pl

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?