Strona główna
Technologia
Tutaj jesteś
Technologia

Smartfony Huawei

Data publikacji 14 października 2019

Choć od wielu miesięcy znany wielu z nas producent smartfonów, Huawei, ma spore problemy, na rynku wciąż pełno jest urządzeń tej firmy. Są lubiane i ogólnie cenione przez masy, ale właściwie dlaczego? Nietrudno domyślić się, że najważniejszym czynnikiem dla ludzi kupujących nowy telefon jest jego stosunek ceny do jakości. Nie lubimy przepłacać, za to posiadanie ciekawego sprzętu za rozsądne pieniądze podoba nam się bardzo. I to jest jeden z głównych powodów, dla których Huawei cieszy się tak dużą popularnością w naszym kraju: oferuje bowiem szeroki wachlarz urządzeń w atrakcyjnych cenach, a same telefony są interesujące i często zostawiają konkurencję w tyle.

Nowy smartfon

Każdy, kogo interesują telefony Huawei przegląd produktów tej firmy czyni każdorazowo, zastanawiając się nad zakupem nowego smartfona. Oferta tego producenta jest naprawdę szeroka – najtańsze modele chińskiego giganta możemy kupić już za około trzysta złotych, co dla wielu jest ceną więcej, niż atrakcyjną. Wciąż dużej części naszego społeczeństwa nie stać na droższe modele telefonów, a osoby starsze bądź nie lubujące się w nowych technologiach, zwyczajnie nie potrzebują bardziej zaawansowanych telefonów, niż podstawowe modele. Huawei wychodzi im naprzeciw, z modelami takimi jak Y5 2019, Y6 2019 dla nieco bardziej wymagających, czy Y7 2019, dla tych, którzy nie chcą rezygnować z wielu nowoczesnych funkcji, i otrzymują je za naprawdę rewelacyjną cenę. Model ten można kupić za mniej niż sześćset złotych, co może, a nawet powinno kusić.

Nowy poziom fotografii

Huawei nie zapomina jednak o tych, którzy chcą cieszyć się topowymi podzespołami i najlepszymi aparatami fotograficznymi na rynku. Flagowe modele smartfonów tego giganta od lat przodują w wielu aspektach, pozostawiając w tyle modele od innych producentów. Wystarczy wspomnieć tegoroczne modele z linii P30, które zaprezentowały światu nowy poziom mobilnej fotografii. Owszem, konkurencja nie śpi i cały czas stara się deptać Huaweiowi po piętach, jednak to właśnie on przoduje bezapelacyjnie w kwestii zdjęć wykonywanych telefonami.
Amerykański ban, który zachwiał nieco pozycją chińskiej firmy, przysporzył jej naprawdę sporo problemów, ale Huawei nie składa broni i nie zamierza poddawać się bez walki. Choć wielu ludzi świadomie nie bierze teraz pod uwagę kupna jego smartfonów, należy życzyć temu producentowi, by przetrwał gorszy czas, ponieważ to właśnie dzięki niemu możemy na półkach sklepowych znajdować zarówno drogie, jak i tańsze modele telefonów o godnej pochwały specyfikacji.

pozycjonowanie strony

Redakcja isms.pl

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?