Ponadczasowy element garderoby- mała czarna

Kiedy zapytać kobietę, jakie ponadczasowe elementy garderoby musi posiadać każda pani, w zestawieniu bez wahania znajdzie się małą czarną.
Mała czarna to określenie sukienki koktajlowej w kolorze czarnym, która ma najróżniejsze zastosowania.
Mała czarna sprawdzi się idealnie podczas uroczystej kolacji, podczas wystawnej imprezy, na ślubie przyjaciół oraz na pogrzebie. Jest ona unikatowym i niezwykle ważnym elementem garderoby, który każda elegancka kobieta powinna posiadać.
Decydując się na zakup małej czarnej musimy przemyśleć kilka podstawowych kwestii. Po pierwsze- krój sukienki, który podkreślał będzie atuty figury i maskował jej mankamenty. Figura o kształcie gruszki wymaga zdecydowanie innego kroju niż klepsydra. Na szczęście w przypadku małej czarnej każda kobieta jest w stanie wybrać dla siebie idealny krój.
Kolejny istotny element to oczywiście materiał. Kupując tak podstawowy i ponadczasowy element garderoby, warto zdecydować się na materiał dobrej jakości, gdyż mała czarna powinna posłużyć nam przez wiele lat. Nie wymieniamy jej co sezon, lecz jest to stały element naszej szafy, noszony na specjalne okazje. Jedwabna mała czarna na pewno wspaniale podkreśli nasze atuty i otuli delikatnym materiałem nasze ciało. Z kolei bawełna, choć solidna i także naturalna, będzie się wypychać i może się nierówno odkształcać. W tym przypadku dobrze, jeśli do materiału szlachetnego dodany jest sztuczny, który nie powoduje wypychania się sukienki na biuście lub na pupie.
Mała czarna to ważny element garderoby, jeśli wiec kupujemy jedną, niech to będzie inwestycja na lata.

malagarderoba.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *