Strona główna
Technologia
Tutaj jesteś
Technologia

Personalizuj skórzane etui na iPhone Xs max

Data publikacji 26 marca 2020

Każdy marzy o tym, by jego telefon komórkowy był spersonalizowany zgodnie z indywidualnymi wytycznymi. Dzięki temu możemy dopasować go do własnego stylu życia, ulubionych motywów, czy nawet zadań. Jeśli szukasz więc wyposażenia, które umożliwi Ci takie opcje, bez wątpienia warto z nich skorzystać. Czy skórzane etui na iPhone XS Max do nich należy?

Spieszymy z prezentacją najlepszych rozwiązań, dzięki którym Twój telefon komórkowy nabierze innowacyjnego designu. Skórzane etui na iPhone XS Max dostępne jest w ofercie wielu popularnych producentów i projektantów. Warto jednak odpowiedzieć sobie na pytanie, czy warto z nich korzystać i kiedy można powiedzieć o odpowiednim stosunku jakości do ceny. Sprawdź zatem przedstawione odpowiedzi, które przygotowaliśmy zgodnie z własnymi doświadczeniami zdobywanymi na rynku na przestrzeni lat.

Możliwości personalizacji

Skórzane etui na iPhone XS Max nieco trudniej personalizować, niż klasyczne, silikonowe modele. Dlaczego? Ponieważ materiał jest nieco trudniejszy w obróbce. Wymaga to nie tylko większej ilości narzędzi, ale także o wiele bardziej precyzyjnego działania. Jakiekolwiek czynności wykonywane ze skórą, opierają się na szyciu przy pomocy specjalnych maszyn i hafcie. W przypadku klasycznych case i etui, chodzi jedynie o prosty nadruk, który można wykonać między innymi przy pomocy tempo lub sitodruku.

Produkty od projektantów

Marka Apple uznawana jest za jedną z najlepszych na świecie. Telefony sygnowane nadgryzionym jabłkiem wykorzystywane są dosłownie przez najbogatszych i najbardziej wpływowych ludzi na świecie. Nic zatem dziwnego, że nie tylko producent projektuje akcesoria do swoich smartfonów, ale także regularnie robią to projektanci z całego świata. Co sezon pojawiają się u nich skórzane etui na iPhone XS Max, które wyposażone są w logo i motyw przewodni. Doskonałym przykładem mogą być między innymi takie marki jak Gucci, czy chociażby Louis Vuitton.

Najtańsze alternatywy

Czy skórzane etui na iPhone XS Max może być tanie? Oczywiście, że tak. Wybierając budżetowe propozycje od mało popularnych producentów, możesz oczekiwać niskiej ceny, lecz musisz zwrócić uwagę na jakość wykonania i przede wszystkim spojrzeć na takie elementy jak szwy. Bardzo często wykonane są one niedbale w sytuacji, gdy asortyment jest tani, a cienkie i przede wszystkim kiepsko przeszyte szwy, są w stanie bardzo szybko pokazać, jak zniszczone będzie nasze wyposażenie. Warto zatem kupić etui stacjonarnie, gdy nie znasz marki lub nie możesz zweryfikować jakości na podstawie komentarzy.

Redakcja isms.pl

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?