Strona główna
Urządzenia
Tutaj jesteś
Urządzenia

Elektryczna hulajnoga – 3 powody, dla których musisz ją mieć

Data publikacji 9 października 2020

Elektryczna hulajnoga to coś więcej niż modny gadżet. Hulajnogi elektryczne to świetna alternatywa w postaci ekologicznego, taniego i szybkiego transportu. Każdy powinien ją mieć. Dlaczego? Koniecznie sprawdź!

  1. Elektryczna hulajnoga – zero spalin, zero stania w korkach
  2. Elektryczna hulajnoga – czas pracy, maksymalna prędkość i ładowanie
  3. Dla kogo przeznaczone są hulajnogi elektryczne?

Rosnąca i wiedza dotycząca ekologii sprawiły, że wiele osób coraz częściej wybiera środki transportu przyjazne planecie. Jednym z nich są hulajnogi elektryczne. Dla kogo są one przeznaczone oraz co należy o nich wiedzieć?  

Elektryczna hulajnoga – zero spalin, zero stania w korkach

Elektryczna hulajnoga dzięki swojemu elektrycznemu zasilaniu nie wytwarza szkodliwych spalin czy gazów cieplarnianych. Hulajnoga elektryczna bez żadnego wysiłku umożliwia poruszanie się po chodnikach oraz ścieżkach rowerowych, oczywiście z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa. Dzięki temu unikniesz długotrwałego stania w korkach i znacznie szybciej dotrzesz do pracy lub na uczelnię.

Elektryczna hulajnoga – czas pracy, maksymalna prędkość i ładowanie

Większość hulajnóg elektrycznych na w pełni naładowanym akumulatorze posiada zasięg 50 minut. Pozwala to na swobodne poruszanie się w przestrzeni miejskiej i dotarcie do wyznaczonych miejsc. Niektóre parametry różnią się w poszczególnych modelach, jednak maksymalna prędkość w większości hulajnóg elektrycznych wynosi zazwyczaj około 40 km/h. Nie zapominaj, by zatroszczyć się o właściwe ładowanie Twojej hulajnogi, co pozwoli na przedłużenie żywotności jej akumulatora. Pamiętaj, by nigdy nie rozładowywać w pełni baterii i starać się utrzymać poziom powyżej 50%. Zaś ładując hulajnogę elektryczną, unikaj pozostawiania sprzętu podłączonego przez kilkanaście godzin do prądu. Kontroluj czas ładowania i gdy zauważysz, że bateria jest już pełna, odłącz hulajnogę.

Dla kogo przeznaczone są hulajnogi elektryczne?

Należy zaznaczyć, że hulajnogi elektryczne to środki transportu przeznaczone dla osób dorosłych. Dzieci nie powinny samodzielnie, bez opieki rodzica, korzystać z hulajnogi elektrycznej, gdyż mogą stanowić zagrożenie dla siebie oraz innych.

Szybka hulajnoga elektryczna to wygodny zamiennik komunikacji miejskiej czy samochodu. Pozwala ona na rozwinięcie całkiem niezłej prędkości, dzięki czemu bez najmniejszego problemu przedostaniesz się z punktu A do punktu B. Co więcej, szybka hulajnoga może pozwolić Ci zaoszczędzić w ciągu dnia nawet 2 godzin, które zazwyczaj poświęcasz na dojazdy do pracy lub na uczelnię.

Redakcja isms.pl

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?