Strona główna
Technologia
Tutaj jesteś
Technologia

Aplikacja, która pomaga zlecić usługę i sama znajduje specjalistów

Data publikacji 2 czerwca 2020

Pęknięta rura w domu? Brak pomysłu na aranżację? Potrzebny specjalista do budowy domu? A może chcesz nową fryzurę, ale nie wiesz gdzie szukać? Często potrzebujemy sprawdzonego fachowca w różnych dziedzinach. Czasem mamy na to mało czasu, innym razem planujemy z dużym wyprzedzeniem. We wszystkich tych sytuacjach sprawdzoną opcją jest Fixly. Aplikacja mobilna pozwalająca na znalezienie odpowiedniego fachowca bez długich poszukiwań w sieci! To aplikacja sama znajdzie dla nas specjalistów według naszych wytycznych. Szybko, łatwo i pewnie – to trzy cechy, które idealnie pasują do Fixly. Co jeszcze można powiedzieć o tej aplikacji?

Jak działa Fixly?

Jak już powiedzieliśmy we wstępie, Fixly to aplikacja mobilna pozwalająca na znalezienie idealnego fachowca do naszych potrzeb. Zacznijmy jednak od początku. Najpierw musimy wybrać kategorię, która nas interesuję. Jest tego naprawdę wiele! Możemy skorzystać z kilkunastu indywidualnych kategorii, które ułatwiają znalezienie sprawdzonego fachowca. Teraz decydujemy o tym, jaki specjalista jest nam potrzebny. Następnie przechodzimy do szeregu pytań, dzięki którym oferta przedstawiona przez aplikację będzie jak najbardziej spersonalizowana. Najważniejsze kwestie, które pojawiają się w ankiecie, to te dotyczące miejsca wykonania usługi oraz terminu, który nas interesuje. Pytań jest kilka, a po nich czeka nas dopasowywanie do odpowiednich specjalistów. Aplikacja wyśle nasz zapytanie do kilkudziesięciu z nich spełniających nasze wymagania. Teraz czas na odpowiedzi fachowców i propozycje wykonania usługi!

Największe zalety Fixly

Aplikacja mobilna jest bardzo czytelna i prosta w obsłudze. Wszystko jest jasno przedstawione, nie musimy zbytnio zagłębiać się w cały proces jej działania. Od wyboru kategorii do wyszukiwania fachowców mija zaledwie kilka chwil. Na nic długo nie czekamy, przejście od pytania do pytania jest płynne i szybkie. Nie musimy się wysilać, aby znaleźć sprawdzonego specjalistę. W końcu aplikacja zrobi to za nas! Mamy także pewność, że nie decydujemy się na nieprofesjonalną usługę. Wszystko to za sprawą ocen i czytelności profilów wszystkich wykonawców!

Nie bierz kota w worku – skorzystaj z aplikacji mobilnej Fixly

Po każdej wykonanej usłudze masz możliwość ocenienia fachowcy. Pozwala to na rzetelne i sprawdzone oceny na każdym profilu, które są widoczne dla każdego użytkownika. Możemy więc sami zdecydować, czy oceny danego fachowca są dla nas zadowalające. Na pewno znajdziemy z proponowanych ofert taką, która spełni nasze oczekiwania. A ofert jest naprawdę wiele! W jednym miejscu znajdziemy zarówno ślusarza, hydraulika, budowlańca, ale także kosmetyczkę, fryzjerkę i makijażystkę! Fixly to kompleksowa aplikacja do znalezienia każdego fachowca. 

Jeśli zależy Ci na profesjonalizmie oraz funkcjonalności, zainstaluj aplikację mobilną Fixly. Z pewnością posłuży Ci niejeden raz i to z powodzeniem! 

Redakcja isms.pl

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?